leave__0003_Layer-8.png

Organiczno-Mineralny Środek Poprawiający Właściwości Gleby

Wpływa na podniesienie i stabilizację odczynu (pH) gleby. Trzy formy wapnia (tlenkowa, wodorotlenkowa i węglanowa) umożliwiają szybkie uwalnianie jonów Ca++ i CO3, przyczyniając się do szybszej zmiany pH gleby niż przy nawozach wapniowych, których działanie przynosi efekt rozłożony w dłuższym czasie.
Nasz produkt zwykle pakowany jest w wygodne opakowania (5, 10 i 15 kg), jednak zależy nam na zapewnieniu naszym klientom pełnej elastyczności. Dlatego oferujemy również możliwość personalizacji zamówień, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwych opcji i stwórz swój własny, dopasowany do potrzeb produkt Procarrera.
SKŁAD PREPARATU
Wymagania jakościowe środka
Wyszczególnienie
Wartość deklarowana
Wynik
analizy
Azot ogółem [%]
≥ 0,2
0,26
Fosfor (P2O5) [%]
-
<0,23
Wapń (CaO) [%]

10,0

22,71
Substancja organiczna w temp 750 oC [% s.m.]

30

35,59
Odczyn pH w H2O1:5
-
12,6
Sucha masa [%]
-
65,80
Zawartości zanieczyszczeń w środku w mg/kg
Pierwiastek
Oznaczona
w środku
Dopuszczalna
Cr (chrom)
18,7
100
Cd (kadm)
0,06
5
Ni (nikiel)
15,6
60
Pb (ołów)
<10,2
140
Hg (rtęć)
<0,010
2

Czy marzysz o ogrodzie pełnym bujnej zieleni, soczystych warzyw i kwitnących kwiatów?

Substancja organiczna znajdująca się w produkcie ProCarrera pochodzi z przetworzonych resztek poprodukcyjnych warzyw i owoców.

ZAKRES STOSOWANIA

ProCarrera to środek poprawiający właściwości gleby jest zalecany do zastosowania w celu zwiększenia zawartości substancji organicznej w glebie (a w związku z tym zwiększenia jej aktywności biologicznej), poprawy odczynu gleby (pH) i dostarczania składników pokarmowych roślinie uprawnej. Efektem zastosowania ProCarrera jest poprawa parametrów biologicznych, chemicznych i fizycznych gleb. ProCarrera może być stosowana na wszystkie gleby, ze szczególnym wskazaniem na gleby lekkie, o niskiej zawartości substancji organicznej, oraz na gleby kwaśne i lekko kwaśne. Produkt jest zalecany do rekultywacji gleb zdegradowanych wskutek intensywnego użytkowania rolniczego i do rekultywacji terenów poprzemysłowych, pokopalnianych. ProCarrera nadaje się pod wszystkie uprawy rolnicze, warzywne, sadownicze, ozdobne i użytki zielone (łąki i pastwiska).

Dedykowany Dla Pasjonatów Ogrodnictwa

Nieważne, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem czy początkującym entuzjastą zieleni – nasz produkt jest dla Ciebie. Ogródki działkowe, małe przydomowe ogrody, czy nawet donice na balkonie – wszędzie tam, gdzie rośnie twoja pasja do uprawy roślin, nasz środek znajdzie swoje zastosowanie.