O nas

Witajcie w świecie ProCarrera, gdzie pasja do ogrodnictwa łączy się z miłością do natury i dbałością o bezpieczeństwo.

Jako firma, która powstała z miłości do ogrodu i zrozumienia potrzeb naszych klientów, z przyjemnością oferujemy produkt, który zapewnia nie tylko wyjątkowe rezultaty, ale również bezpieczeństwo dla całej rodziny oraz zwierząt domowych.


Dołącz do naszej rodziny ProCarrera i odkryj, jak nasza pasja do ogrodnictwa może przekształcić Twój ogród w oazę życia i piękna, zgodnie z naturą.

leave__0002_Layer-4.png

Opinie naszych Klientów

Gospodarstwo Rolne w Janowie Mirosława i Ryszard Szopa

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości produktu ProCarrera, który wiosną tego roku zastosowałem dla swoich upraw jako środek poprawiający właściwości gleby. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość plonów przy ograniczeniu ingerencji chemicznej, tym samym zapewnieniu zdrowej paszy dla trzody chlewnej co wiąże się ze zdrowiem dla wszystkich konsumentów żywności wyprodukowanej przez moje gospodarstwo.”

Gospodarstwo Rolne Anna Bogusz

"Środek ProCarrera spełnia wszystkie potrzeby naszej gleby. Jest to produkt łatwo rozpuszczalny, dobrze wchłaniany i dobrze przyswajalny przez rośliny. Środek zastosowany tej wiosny pozytywnie zaskoczył mnie swoim działaniem, powodując wzrost ilości i jakości plonu, bez użycia środka chemicznego."

Członek Grupy Producentów Warzyw PRIMAVEGA Sp. z o.o.

"Jesteśmy jednym z największych producentów świeżych warzyw w Europie. Poza spełnianiem najwyższych standardów jakościowych i higienicznych, oraz posiadaniem wszystkich niezbędnych certyfikatów dbamy o to, aby by ciągle doskonalić jakość i bezpieczeństwo naszych produktów konsekwentnie eliminując użycie wszelkich dozwolonych środków chemicznych. Dlatego też ,podjęliśmy współpracę z firmą TATULO, która produkuje naturalny środek wzbogacający ProCarrera poprawiający właściwości gleby i nie posiadający syntetycznych środków chemicznych. Udział substancji organicznej (nasze odpady zielone), którą odbiera od nas producent ProCarrera i z której wytwarza organiczno-mineralny środek poprawiający właściwości gleby dodając węglany i tlenki wapniowe sprawia i powoduje, że wychodowane przez nas warzywa na podłożu użyźnianym środkiem ProCarrera są zdrowe i smaczne. Dzięki temu nasze produkty mogą być rekomendowane jako najlepszy i najoptymalniejszy wybór dla czołowych hoteli, restauracji, oraz najlepszych stacji paliw w całej Polsce."

Lorem ipsum
lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DW
leave__0003_Layer-8.png

Poznaj nasz zespół

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jan Nowak

STANOWISKO